Podana cena zawiera koszt wykonania przeglądu przedsprzedażnego (zerowego), który jest jednym z warunków otrzymania gwarancji na urządzenie lub maszynę*.

Wykonanie przeglądu zerowego jest obowiązkiem Sprzedającego, ale istnieje możliwość wykonania odpłatnie przeglądu zerowego u innego Autoryzowanego Dilera lub Serwisu Aries Power.

Kosiarka samobieżna o szerokości koszenia 46 cm, polecana do trawników o powierzchni do 1000 m2. Posiada duży 55 litrowy kosz, silnik HONDA GCVx 145 z układem automatycznego ssania, 6-cio stopniową regulację wysokości cięcia.

kosiarkaspal-HRG466C1SKEP-11.jpgKosiarka wyposażona jest w system Versamow Selective składający się z podwójnych noży oraz wbudowanej w obudowę zaślepki kanału wyrzutu trawy do kosza, która uruchamiana jest jedną dźwignią. Bezpieczną pracę zapewnia system HONDA BLADE-BRAKE® - specjalna blokada bezpieczeństwa, zatrzymująca nóż tnący już po 1/2 obrotu.

Podwójny układ noży – system MicroCut® powoduje, że trawa jest bardzo dokładnie kilkukrotnie pocięta. Nóż górny wykonuje cięcie podstawowe, a nóż dolny tnie trawę na mniejsze kawałki, krążący następnie wewnątrz korpusu pokos ulega dalszemu rozdrobnieniu. Efektem tego systemu jest dokładniejsze rozdrabnianie i o 30% lepsze wypełnienie kosza niż w przypadku systemu z jednym ostrzem oraz możliwość zbierania i mielenia liści jesienią. Posiadanie wbudowanej zaślepki umożliwia dwu - funkcyjne używanie kosiarki przez kierowanie koszonej trawy do kosza, lub łatwe i sprawne przestawienie na funkcję mielenia poprzez zaślepienie wylotu i pozostawienie zmielonej trawy na trawniku

kosiarkaspal-HRG466C1SKEP-12.jpg

Specyfikacja techniczna

Szerokość cięcia: 46 cm
Typ silnika: 1 cylindrowy, 4 taktowy OHC
Model silnika Honda: GCVx 145
Obroty noża tnącego obr/min: 2850
Zakres wysokość cięcia: 20 - 74 mm
Liczba stopni regulacji wysokości ciecia: 6 stopni
Rodzaj mechanizmu regulacji: skokowa każdej osi
Wymiar kół (przedni/tylni) w mm: 178 / 212
System ułatwiajacy start EASY START: tak z automatycznym ssaniem
Napęd: 1 biegowy
Typ korpus: blacha stalowa z powłoką lakierniczą
Pojemność kosza: 55 l
Kosz: tekstylen
Masa: 31,0 kg
Wymiary: 1470 X 497 X 980
HONDA ROTOSTOP®: nie
HONDA BLADE-BRAKE®: tak
HONDA VERSAMOW®: tak
MICROCUT SYSTEM®: tak
Poziom hałasu dB(A): 95
Powierzchnia koszenia: do 1000 m2
HRG466C1SKEP

Opis

Producent
HONDA
Moc znamionowa silnika
2,75 kW
Waga opakowania [kg]
30
32
Indeks katalogowy
HRG466C1SKEP
Składana kierownica
Tak
Złącze do mycia
nie
Producent silnika
Honda
Oś napędowa
-
Tworzywo obudowy
Stal
Układ napędowy
Tak
Elektryczny rozruch
Nie
Szerokość opakowania [cm]
51
Wysokość opakowania [cm]
43
Głębokość opakowania [cm]
110
Szerokość koszenia
46 cm
Wysokość koszenia
20-74 mm
Indeks handlowy
HON000777
Waga
31,0 kg
Pojemność kosza
55 l
Metody koszenia
zbieranie do kosza,mulczowanie
Regulacja wysokości koszenia
dwupunktowa

* Wykonanie przeglądu przedsprzedażnego (zerowego) jest obowiązkiem Sprzedającego przed wysłaniem urządzenia do Klienta, obejmuje m.in. kontrolę wyglądu zewnętrznego i wyposażenia - ewentualnych uszkodzeń lakieru, wgnieceń, uszkodzeń mechanicznych, dołączenie instrukcji obsługi, poprawne wypełnienie karty gwarancyjnej, uruchomienie urządzenia, sprawdzenie działania urządzeń sterujących, przygotowanie urządzenia do wysyłki - odessanie paliwa, oleju, powrotne zapakowanie urządzenia do oryginalnego kartonu.
Warunki gwarancji znajdują się na stronie Dystrybutora - firmy Aries Power Equipment Sp. z o.o.
Jeśli chcą Państwo otrzymać urządzenie bez wykonanego przeglądu zerowego proszę o wpisanie odpowiedniej informacji w uwagach do zamówienia.

źródło: www.mojahonda.pl

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Dodano do porównania